2 Nisan 2012 Pazartesi

Ya okumayın lan bu yazıyı, böyle göt bi şey olabilir mi yaa

Selam ben hiç mutlu yazı yazamıyorum. Beceremiyorum yani ne yapayım. Sıkıcı mıyım ne ? Şarkı paylaşayım dedim ama şimdi gidicem konuyla alakasız bi şarkı paylaşıcam sizinle. Sözlerini anlamadan dinliyorum çoğu kez. Du bakayım bulurum bi şarkı. Şarkı sözlerini ararken yeşil bi siteye girdim biberli miberli. Hoş değildi. Ya benim şu tatlı bisikletli amcamı da aras gitti dandirik feysbuk sayfasına kapak yaptı. Neeeyse. Ay özür dilerim ama amınakoyiyim bu gugılın yani. Aaaaa Rolling Stones diyorum adamlar Rihanna diyo. Gugılın üstüne yeşil biber ekmeli yani. Fizy de iyice bozdu.

Bu yazıyı yazanın türkçe öğretmeni kim lan. Hangi mal yazdı bunu, allahım edebiyatçıların kemikleri sızlıyor. Ne bu ne ne ?! Acizlik bunu yazmak yani.

Tamam yeter bu kadar kendini aşağılama asjdhkjashdsa. Ya of işte onikiden sonra yazı yazdırmayın bana diyorum anlamıyosunuz. Fakat çok sevdim ben bu şarkıyı. Ne demek istiyo ki acaba. Adının anlamını bile bilmiyorum o kadar yani. Allah belamı versin . Tamam sakin yasemin.

Glee de mi söylemiş bunu bi bakayım. Hmm şöyle bi şey varmış. Karışım mı ne anlamadım anlamaya çabalamıycam şuan. Ama sevdim yaa.

Deneme sınavlarım iyi gidiyo. Ama şöyle bi sorun var ikisi bi arada olmuyo, ya okul notları ya deneme sınavları. Neyse idare edicez.

Of tel yüzünden dudağımda kocaman sivilce gibi bi şey çıktı.
Ha tellerim var bu arada benim.

Annem de babam da "son cümlelerini yaz" dedi. Buradan bloğumu okuma başlığı altında küfür ettiğim insanlara tekrar küfür ediyorum. Okumuyolarsa görmezler bi sorun olmaz onlar için. Ya bunlar okuldan ıı mal insanlar bu arada yani. Amaçlarını anlamadığım yazılarımla dalga geçen ego tatmin etmeye çalışan aciz insanlar. Amaan babam kızdı tekrar. Görüşürüz.

#bi grubun filan ismini yanlış yazdıysam affola. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder