15 Ekim 2013 Salı

gluk gluk


Ulan insanlar mutsuz, düşünüyorum bu insanlar neden mutsuz? Ben neden mutsuz değilim? Aşırı güzel manyak bi hayatım filan mı var yoksa pozitif miyim? Bilmiyorum valla hiç.

Bu kadar dertsiz olmak da biraz sıkıcı geldi önce, neden mutluyum ben dedim bir sorun olmasın? Sonra mutluluğumu kabul ettim soktum içime mutlu mutlu yaşıyorum. Sadece biraz gelecek kaygım var, onu da seneye erteliyorum. Keşke biz 11.sınıfa geçince aniden üniversite şeysileri değişse sadece 12. sınıf konularından sınava girsek süfer olurdu. Neyse bunları boşverin. Siz nasılsınız derdim ama sormuycam nedense. Ve yazacak da bir şeyim yok yani, yok yani öyle. Ne zamandır yazmıyorum acaba yazmayı unuttum mu diye şeyaptım ve bence UNUTMUŞUM buraya kadar bok gibi geldim çünkü. Ya biraz kitap okuyayım ben. Bana yeni nesil türk yazar önerirseniz çok sevinirim. Kimi okusam ne etsem bir türlü karar veremiyorum.

Neyse...

Umarım siz mutlusunuzdur. Yani mutlu olmanızı isterim. Hatta derdiniz varsa gelin yazın düşünürüz çözeriz. Çirkinseniz, değilsiniz, ve sevgilim gay mı diye saçma sapan bir düşünce içerisindeyseniz, değil.

Mutlu olmak çok da zor değil. Mutlu olmanın püf noktaları şunlar: Hiçbir şeyi takmayın, her gün aynaya bakıp amma güzelim deyin, her şeye iyi bir olaya yol açacakmış gibi bakın, hayatınızı yaşayın ve ZIPLAYIN. Şuan kalkın ve zıplayın. Eğer şuan bunu okuyorsanız, ve kalkıp zıpladıysanız çok mutlu olacağınıza söz veriyorum. Her şeyi kafaya takıp depresyona girmek yerine, herkesi boşverip biraz zıplarsanız hayat çok daha cazip olacak.
Gerçekten zıplamak özel bir şey.
Ciddi bok gibi yazdım.
Ya bi de diyorum yazar mı ossam ben ama olamam ki, baksanıza bok gibi yazdım.
Ya ben hiç mimardıı, mühendisti olmak istemiyorum ama mimarlık okuycam sanırım.
aoafffsfkdfm HAYATIM KESİN BOK GİBİ OLUCAK YA.
Neyse şimdilik güsel mutluyum zıplağım, yaşasın yaşamak.

3 yorum:

 1. okulda çok yanlız hissediyorum... bazen seninle tanışmayı o kadar çok istiyorum ki... ruh ikizim gibi bi şeysin. Tavsiyene ihtiyacım var. Zıpladım olmadı. Mutsuzum ve yanlızım. Tek arkadaşım 7. sınıfa giden karşı komşum. Ölmek istiyorum.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. gel tanışalım birbirimize arkadaşlık ederiz, tanışmalar güzeldir. yalnızlık en kolay giderilen şey, yeter ki yalnız olmamaya hazır ol belki yalnızlık müptelasısındır da haberin yoktur. ölme, zıpla, dans et, şarkı söyle, kitap oku, resim çiz ama ölme. gel birlikte ölmeyelim.

   Sil
  2. Ahahha Valla Bende ilk yazılarını okuduğumda ruh ikizim demiştim valla :D Ama bir tavsiye
   Yalnızlık seni bu hale getirdi böyle düşünmene sebeb olan şeyde bu başkalarıyla değilde kendinle kendi iç sesinle konuştuğun için buda seni herkezden farklı biri olduğunu gösterir bu toplumdada en sevilmeyen toplum biziz farklı düşünenler ama yinede ben yolumdan çıkmıyacağım sende çıkma bırak onların etrafında 1milyon insan olsun senin yanında o 1milyona hatta daha fazlasına değen biri olsun arkadaşın fazlaymış az mış boş ver bunları sen kendin ol :D

   Bayağı yazdım he neyse bnmde 7.sınıfa giden bir arkadaşım var :D 17 yaşıma gircem ama yinede arkadaşım yaş önemli değil :D

   Sil