30 Mayıs 2014 Cuma

ah

Özlüyo muyum, seviyo muyum bilmiyorum ama içimde bir yerlere dolu yağıyor. Na yumruğum kadar! Düşen yeri hasarlıyor. Beni çok dardınız, size çok dardıldım bayım. Ve çok kırdınız kabuğumu, öyle derin ki..! Bir daha size paha biçilmez kristallerimi emanet edemem bayım. Evet,, ben de üzgünüm. Size doğru sönüyor volkanım, canım acıyor.
İçimdeki dolu diner elbet, elmacık kemiklerinizi görmedikçe.

2 yorum:

 1. İnsan erkek,kız ayrımı yapmadan insan olsa böyle şeyler olmayacak ama iste bunu yapamıyoruz,Bazılarımız insanlık nedir o bile akıllarına gelmiyo.Ne kadar benciliz.

  YanıtlaSil
 2. Mutluluk girdabında yollar hep çıkmaz sokak. Verilen adresler farklı, yollar engebeli, yolcu şaşkın ,üzgün ve kızgın. Menzile ulaştıracak araçta da sorunlar çok. Zira bazen yolda kalıyor. Bazen irili ufaklı kazalar geçiriyor.
  Hedefteki nokta tek ama, ya güzargahlar değişmiş yada araçlar. Belirlenen o noktaya ulaşılamıyor.

  İnsanoğlunun aslı adem yani yokluk , yani hiçlik, bir zerre kadar bile olmayan bu insancıklar, neden var olduklarını ispata kalkışırlar sürekli. Küçücük dünyalarına büyük büyük duygularını sığdırma çabaları nedendir. Yalnızlığa niye razı olmak istemezler. Oysa daha dünyaya gözlerini açtıkları o ilk günden beri, tek başına olduklarını bildikleri halde.
  Artık aklını ve idrakini iyice doldur bu gerçek fikirle. Kendine yalnızlığını paylaşacak birini asla arama.çünkü hiç kimse senin yalnızlığına ortak olamaz. Ne anne , ne baba, ne eş ve nede çocuklar... Sen hep kendinlesin. Aslında senin en kadim dostun yine sensiz. Senin yalnızlığını senin nefesinden başka hiç kimse anlayamaz.

  YanıtlaSil