1 Ağustos 2015 Cumartesi

beni sevin

Bir süredir aklım çok dolu. Okul, dershane, sınava hazırlanma işleri filan derken kafayı yedim. Şu lanet ygs-lys mağdurları arasında OHA BU SENE DERS MERS ÇALIŞICAZ YAPAMAM BEN diye kafayı yiyen tek kişi filanım. Öyle ki herkes ders çalışmaya başladı bile ve ben hala ders çalışacağımı düşünüp ağlıyorum. Hep bi şeyler yüzünden kafayı yerim ve hep blog yazıp düzelirim ben, bu yüzden yazayım dedim.

Yani bu kendimle napıcam hiç bilmiyorum. Bu kadar büyütecek ne var onu da hiç bilmiyorum. Bi sene çalışacaksın bitecek, ne imkansızları hayal etmiş adamsın bunu neden hayal dahi edemeyesin ki? Her zaman demez misin bi insan istediği her şeyi yapabilir diye, hep bunu savunmadın mı? Şuan önündeki aşılamayacak dağlar da değil, sadece biraz ders çalışacaksın o kadar.

Bu seneyi düşünüp kusmak istiyorum. Kendime güven vermek adına elimde tek bir cümle bile yok ama neden bu kadar abartıyorum onu da bilmiyorum. Hiçbi şey için geç kalmış değilim, bütün ygs konularını zaten öğrendim sadece minik bi tekrara ihtiyacım var aslında oldukça iyi durumdayım. Tek yapmam gereken üçbeş soru çözmek ve kendime üst seviye inanç.

Uzun zamandır yazı yazmıyorum biraz hamlamışım unutmuşum özür dilerim olmayan okurlarım. Söyleyecek pek bir şeyim yokken buraya gelip atıp tuttuğum çok oldu lakin söyleyecek çok şeyim olan bugün iki kelimeyi bir araya getirip konuşamıyorum.
Bu aralar biraz şiirciyim ama ygs-lys hakkında bir şiir yazıp sanata kusmayacağım.

Yani yapabilirim abartılcak bi şey yok artık abartmayalım o zaman, soru moru çözeyim bitsin o zaman, ben yaparım siz yaparsınız biz yaparız o zaman. O zaman görüşürüz.

Bu yazıyı okuduktan sonra bana biraz sevgi mevgi yollarsanız yani böyle içinizden filan ben hissederim sanırım hepinizi yanımda hissederim -ki iki kişi filansınız en fazla- güzel olur. Teşekkürler ben de sizi seviyorum.

3 yorum:

 1. Sen yine benden bir 100 kat iyi durumdasın sanırım bir meslek liseli olarak benden, Benim lise bu sene bitti dershaneye gidemedim bu sene çünkü hem staj hemde okul olamazdı birde dershane biraz sıkar :S
  Bu sene dershaneye gidebilirsem senin durumunda olu cam sanırım ki sen konuları vs temelin tam benim 0 bildiğin 0. Tatilde bok gibi geçti zaten moraller 0 anmada 0 varmış bende :l Sevgi mevgi nasıl yolluyoruz bari onu yolliyalımda biri yararlansın :l

  YanıtlaSil
 2. Müzikle atıcam kararımı verdim

  Buckethead-Soothsayer

  Yalnız youtube linklerinden birinde klipte senin paylaştığın bir resim yer alıyor baya şaşırmıştım ben :)

  1:12 dk da beğenmezsen

  Buckethead and friend-Coma tavsiye :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aynı resim degilde lunapark taki atlıkarıncanın aynısıymış *-*

   Sil