28 Aralık 2010 Salı

Happy :(

Bu gün gelriken Blog ' a ne yazıcam diye düşünüyodum . Kafam çok karışık , çok kötüyüm gibi saçma şeyler geldi aklıma . Öyleyim sayılır ama bilerek kendi canımı sıkma isteğimi anlamış değilim .Amacım ne abi benim, malmıyım ben ?.Kendimeden nefret ettim be. Dövcek adam istedi canım , mete ruhumu ele geçiriyo.Emreye küstüm yine . Yeter artık lan çığlıkları duyabiliyorum . Ama valla ciddi ciddi küstüm . Mal hem suçlu hem güçlü ,bi de biz onunla küsüz diyo . Üzülüyomu acep mal herif . Üzülsüüün . Özür dilettiricem lan, dilettiricem . Şu an onun adına aklımdan geçen küfürleri sizinle paylaşmam istemiyorum . Emreyle hiç barışamıycak olmak da üzüyo beni çünkü o hayatta özür dilemez . O mal herifin okumadığını biliyorum ama  burdan emreye sesleniyorum
Pişman ol be herif , özür dile . Ama nerdee.Üzülmüyodur bile o mal salak mahlukat. Kirletiyo benim temiz ,namuslu blogumu. Amaaan . Sinirlendim .

Vallla kimse emreye küsmenin kolay bi şey olduğunu sanmasın . Berfinle ona bakmamak ,gülmemek için ne kadar çaba sarfettiğimizi bilemezsiniz . Öyleki benim kafam normalde hep emreye dönüktür . Ona dönük otururum yani . Berfin de genelde öyle . Bi de emrenin söylediklerine gülmemek bildirilerine yorum atmamak da epey zor . Ben tutamayıp atıyorum . Berfin kızmasın ama ne yapabilirim :(. Ya bi yanım barış diyo. diğeri yasemin olmaz diyo . Öl lan olmaz diyen taraf .O kazanıyo be napıyım .(( Keşke okutabilsem bu yazıyı . He he .


Annem diyo ki emreye de söyle özür dilemeden onunla barışmıycağını da, gidip çocuğun yanına emre benden özür dile mi diyim . Amaan boşver bee . Ben küstüm zate küs kalıyım . Ay dert yaptım be . Üf . Bilemiyorum . Üzgünmüyüm değilmiyim .Üzül be sen üzül mal herif . Tamam mutluyum . Happy...görüşürüz..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder